21. 12. 2016

3 TIPY NA BALENÍ DÁRKŮ.

Sice tento článek měl vyjít někdy v půlce prosince. Ale já balím dárky i o Štědrý den. Buďme tedy rádi za to. Co máme. Asi to bude vypadat jako spolupráce. Vše mám totiž z Nanu Nana.sklenice plná dobrot
Do sklenice se nemusí dávat jen oříšky, bonbony nebo sušené ovoce. Klidně můžete pořídit sklenici ještě větší. A dát do ní čaj, kávu a hrneček. Či udělat balíček s úplně jinou tématikou.

rulička od toaletního papíru v akci
Ano. Pochopili jste správně. Jedná se o ruličku od toaletního papíru. A jak krásně to vypadá. Jediné co uděláte. Zabalíte ruličku do vybraného papíru. Hodíte do ní dárek. V mém případě to byl náramek. Znovu zabalíte. Tentokrát do celofánu. A zavážete.

zlatý balík
A to nejlehčí na konec. Vezmete zlatý papír. Zabalíte do něj dárek. Obmotáte vhodnou stuhou. A přidáte jmelí. Jak lehké.
Jak balíte dárky vy?
Přeji krásný zbytek dne, Michaela.

10 komentářů:

 1. Tento rok som balila do hnedého papiera, ktorý som mala doma (už ani neviem odkiaľ) a previazala stuhou.

  Zvláštne dievča
  Čítanie je sexy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo. Hnědý papír jsem taky chtěla. Vypadá děsně cool. :DD

   Vymazat
 2. Nádherné, ja som si už darčeky pobalila do gýčovej zlato-červenej kombinácie, keďže som nemala veľmi čas na vymýšľanie.

  OdpovědětVymazat
 3. Budúci rok chcem baliť do zlatého papiera!!! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vypadá to fakt skvěle! :) A v obchodě byl poslední, takže jsem asi nebyla jediná, které se líbil. :DD

   Vymazat
 4. Teď lituju, že jsem si na tvůj blog nenašla čas před Vánocema, to jmelí vypadá skvěle, letos jsem totiž obyčejný hnědý papír poťupala (=potiskla :D) pomocí korkového špuntu a tuše a zavázala obyčelným hnědým provázkem a to jmelí by to krásně doplnilo :D

  OdpovědětVymazat